2X PLUG&PLAY PËR MERCEDES TYPE-10
2X PLUG&PLAY PËR MERCEDES TYPE-10
2X PLUG&PLAY PËR MERCEDES TYPE-10
2X PLUG&PLAY PËR MERCEDES TYPE-10
2X PLUG&PLAY PËR MERCEDES TYPE-10
2X PLUG&PLAY PËR MERCEDES TYPE-10

2X PLUG&PLAY PËR MERCEDES TYPE-10

Normaler Preis €60,00 Sonderpreis€49,99 Du sparst heute 17%
/
inkl. MwSt. Der Versand ist kostenlos.
  • 2 Leuchten in einem Set
  • Weltweit kostenloser Versand
  • Auf Lager - Lieferung in 1-4 Werktagen
  • Inventar auf dem Weg

Jepini automjetit tuaj një prekje individuale me dritat e hyrjes me cilësi të lartë nga My Car Light. Projektorët tanë sjellin dizajnin tuaj personal në rrugë me projeksione të mprehta dhe ngjyra të gjalla. Cilësia e përmirësuar e projeksionit dhe shkëlqimi i fortë sigurojnë një rezultat tërheqës.

Shërbimi ynë ndaj klientit karakterizohet nga cilësia e lartë, dërgesa e shpejtë dhe përdorimi i kutive premium për të siguruar dërgimin e sigurt të porosisë tuaj. Instalimi i dritave tona hyrëse është i lehtë dhe nuk kërkon mjete apo njohuri të veçanta. Ato jo vetëm që janë të përshtatshme për automjetin tuaj, por gjithashtu bëjnë një dhuratë të shkëlqyer, të paketuara me stil në kutitë tona elegante premium.

Investoni në personalizimin e automjetit tuaj dhe porositni dritat e hyrjes nga My Car Light sot. Zgjedhja perfekte për pronarët e automjeteve që vlerësojnë cilësinë e lartë dhe stilin individual.

Die Autos unserer Community

Unsere Kunden 💛 ihre Einstiegsleuchten!

Das sagen unsere Kunden ★★★★★4,8/5 (1152 Bewertungen)

★★★★★

Habe mir die Leuchten für die Hinter- und Vordertüren gekauft. Meine Lieferung war innerhalb 2 Tagen da. Immer wieder gerne.

Kemal M
★★★★★

Der Einbau war leichter als gedacht und hat nur 2 Minuten gedauert. Die Lieferung war ebenfalls sehr schnell. WEITER SO!

Milan Y.
★★★★★

Super Innovation und passt super zu meinem Auto. Das Löwenlogo hat eine unglaubliche Projektionsqualität.

Thomas P.
★★★★★

Als ich ein Problem hatte, hat mir der Whatsapp-Service sofort weiter geholfen! Werde in Zukunft erneut bestellen. Meine personalisierten Einstiegsleuchten sind der Hammer!

Hasan B.
★★★★★

Die Einstiegsleuchten sehen so gut aus! Die Seite wird aufjedenfall weiter empfohlen:)

Granit A.

Zuletzt Angesehen