2x UNIVERSAL PËR TË GJITHA MAKINA

Normaler Preis €60,00 Sonderpreis€49,99 Du sparst heute 17%
/
inkl. MwSt. Der Versand ist kostenlos.
  • Leuchten für 2 Türen in einem Set
  • Weltweit kostenloser Versand
  • Auf Lager - Lieferung in 1-4 Werktagen
  • Inventar auf dem Weg

KËTO DRITA DO TË PËRSHTATJEN PËR ÇDO MARKË DHE MODEL makine

Këta projektorë dere janë universale dhe për këtë arsye mund të ngjiten në çdo makinë. Ato funksionojnë me bateri dhe ngjiten në derën e makinës.Është teknologjia më e fundit e projektorëve të dyerve të disponueshme aktualisht në treg. Projektorët e dyerve karakterizohen nga cilësia e lartë e punës, jeta e shërbimit mbi mesataren dhe cilësia e optimizuar e projektimit. Stili luksoz i karbonit i projektorëve përshtatet në mënyrë të përkryer me çdo derë makine. Projektorët janë ngjitur në derë duke përdorur ngjitës me cilësi të lartë 3M (të përfshira në dorëzim). Falë ngjitësve të cilësisë së lartë, ato nuk dëmtojnë dhe mund të hiqen pa lënë mbetje.

Nëse dëshironi të personalizoni logon tuaj individuale ose diçka tjetër që nuk disponohet në mjetin tonë të personalizimit, mund të na lini një mesazh Whatsapp në +491792011188 ose të na shkruani në Instagram në @meinautolicht .

Die Autos unserer Community

Unsere Kunden 💛 ihre Einstiegsleuchten!

Das sagen unsere Kunden ★★★★★4,8/5 (1152 Bewertungen)

★★★★★

Die Einstiegsleuchten sehen so gut aus! Die Seite wird aufjedenfall weiter empfohlen:)

Granit A.
★★★★★

Der Einbau war leichter als gedacht und hat nur 3 Minuten gedauert. Die Lieferung war ebenfalls sehr schnell. WEITER SO!

Milan Y.
★★★★★

Habe mir die Leuchten für die Hinter- und Vordertüren gekauft. Meine Lieferung war innerhalb 2 Tagen da. Immer wieder gerne.

Kemal M.
★★★★★

Super Innovation und passt super zu meinem Auto. Das Löwenlogo hat eine unglaubliche Projektionsqualität.

Thomas P.
★★★★★

Als ich ein Problem hatte, hat mir der Whatsapp-Service sofort weiter geholfen! Werde in Zukunft erneut bestellen.

Hasan B.

Zuletzt Angesehen